Â
BLOGGERE TOPP HUNDRE
Â
God morgen Norge!
Â
I skrivende stund er skulderen vond og nakken stivâŚ
JeppâŚ. det rĂĽre veret ute har mye skylden for det, sĂĽ er det sagt.
God morgen Norge surrer og gür⌠og trumph har noen kommentarer i forbifarten og jeg kjenner jeg blir kvalm..
SĂĽ var det sagtâŚ
Hammerfest er RĂDT og i skrivende stund tenker jeg at det tar sin tid med korona⌠Vi mĂĽ bare fortsette og fortsette med det vi allerede har gjort â i lang tid fremover⌠sĂĽ var det ogsĂĽ sagtâŚ
Â
anywayâŚ
Â
Â
I bloggverden ser det slik ut i dag:
Â
Plass nr. 25 = PILOTFRUE
Pausen vedvarer â gammelt nyttâŚ
Â
Plass nr. 55 = VABOFAMILY
God mat er viktig det..
Â
og
Â
Plass nr. 100 = ENGLA`S KREATIVE VERDEN
Alt blir bra..
Â
Â
Man kommer inn i en rutine, ogsĂĽ med blogging.. Iallefall litt rutine de morgener jeg har fri og ikke skal noe tidlig tidlig.
TV pĂĽ, frukosten klar og bloggen ĂĽpnes â det er liksom litt rutine for meg đ
Og jeg tenker ikke pause for min del foreløpig.
Â
Ă
flytte til fjells..
Hmmm kanskje ikke hele ĂĽret, men en stor del av ĂĽret, ja det kunne jeg.
Og nydelig mat â diske opp med all verdens herligste frokostbuffeer, middager og kaker og desserter.
Jeg lager ikke sĂĽ mye søtt lengerâŚ
Bare nür jeg har gjester.. da er det godt med noe søtt.
Ellers blir det gjĂŚrbakst som havner i frysen â slik som boller og rundstykker og horn og slikt.
Kjekt ĂĽ ha!
Â
Ă
vĂŚre kreativ innen handarbeidâŚ
Joda jeg kan vĂŚre det nĂĽr jeg ikke sitter med en oppskrift foran meg.
Har laget litt forskjellig med symaskin, heklenĂĽl og strikkepinner.
Det er GĂY ĂĽ lage noe som bare en selv har â eget designe.
Â
Â
Â
#blogglistentopphundre #blogeretopphundre #blogg #blogglisten #bloggere
god morgen .I dag ville ikke tv inn sü det ble litt forandringer i rutinene som er ganske lik dine :=) det ble pü med en vaskemaskin ,av med sengetøy og vask av ganger ,nü lukter det rein grønnsüpe i gangane her :=)
Tar ikke bloggpause jeg heller ,er jo litt sosialt for meg som gür hjemme ,flytte til fjells ,nei er ikke sü glad i snøen att jeg ville vÌrt i høgde om vinteren og kreativ er nok büde du og jeg ja :=)
Ja lukten av nyvasket er herlig! đ
NĂĽ er det kveld og da fikk jeg litt tid til ĂĽ lese litt blogg. Her gĂĽr det i ett om dagen og jeg føler at det er søndag hele uka med middager, lunsjer og kaker til kaffen. Koselig er det, men sĂĽ uvant. Jeg er vant til ĂĽ starte dagene mine pĂĽ en annen mĂĽte. Men i disse koronatider er alt snudd pĂĽ hodet, her i hvert fall. Neste uke blir roliger for noen dager, men jeg vet aldri hvem som er permittert og kommer pĂĽ mat hos mor. Ja, ja, regn ble det her i dag, sĂĽ jeg droppet skogsturen i kveld. NĂĽ er det tv og avslapning med bena høyt, tror jeg. Kanskje jeg er litt kreativ som deg, med garn og strikkepinner. Klem đ
Du er jo veldig kreativ, natheless <3 klem og kos deg med kvelden đ
Noen bloggpause blir det ikke pĂĽ meg heller…..! Alt er i sin skjønneste orden pĂĽ det feltet…..! Flytte til fjells… vel, fĂĽr ta en tur eller ti innom med bobilen! Lager meg god – og sĂĽ sunn som mulig – mat! Baker veeeeldig sjelden, men….! Jeg er nok ikke sĂĽ kreativ pĂĽ hĂĽndarbeid, men er rasende flink til ĂĽ følge oppskrift! đ
Ja med bobil kan du farte Norge pĂĽ kryss og tvers đ