Â
To besøk hos veterinĂŚr i gĂĽrâŚ
Og den første klinikken har Leia vĂŚrt til flere ganger â for det er jo der hun gĂĽr til kontroller osv.. men den andre, i Ărsta, har hun ikke vĂŚrt ved før, sĂĽ det blei ei ny erfaring⌠ogsĂĽ mĂĽ hun tilbake til Ărsta over helgaâŚ.
Â
Â
Ei tann som er brukket⌠og hun mĂĽtte i bedøvelse og de la en midlertidig forskaling pĂĽ tanna, og sĂĽ blir det opp til oss ĂĽÂ ta avgjørelsen om den skal rotfylles eller trekkes⌠jeg er ikke helt sikker pĂĽ hva vi skal gjøreâŚ..
Rotfylle eller trekke?
Hips om haps svarte veterinĂŚrenâŚ. hunden klarer seg ogsĂĽ godt UTEN den tanna⌠det er en av de bakerste tennene.
Og hvordan dette har skjedd, ja det vet bare gudeneâŚ.
Â
Â
Tanna er reddet â og Leia har fĂĽtt smertestillendeâŚ.
Sü für vi se hva vi skal gjøre over helga nür vi bestiller time for reperasjonen av tanna.
Ja, for det hun fikk i gĂĽr, var midlertidig løsning da de ikke hadde anledning til noe annet â sĂĽ Leia skulle slippe ha det vondt đ
Godt hun er forsikret!
For slike ting koster rett og slett âŚ
Â
#hundeliv #tannproblemerhoshund #hundeLeia #veterinÌrbesøk #hund #dyr

























































































