DAG 8
I FRODITH SIN VĂ
R-CHALLENGE.
Temaet er vĂĽr-lyd.
I bildet under, ser du alle temaene vi har vĂŚrt innom.
Og om du klikker pĂĽ bildet, ja da kommer du til henne som finner pĂĽ alle disse sprellene.
Her kommer min tolkning avÂ
VĂ
R-LYD:
20170317_085957
Merkelig at de skal bli sidelengs og oppned og slik, disse videoene som ligger rett vei nür de lastes inn før de lastes videre til blogg-sida.
Men menâŚ..
Legg øret inntil for det er ikke beste lyden fra en filmende mobil, eller SKRU OPP VOLUMET!
Dette er vĂĽr-lyd!
NĂ
ER ALLE DE 8 DAGENE OG TEMA UTHAKET.
VĂ
R-CHALLENGEN ER OVER.
TUSEN TAKK TIL FRODITH SOM FĂ R OSS ENGASJERT.
Og det var mange mange som engasjerte seg.
Jeg har ikke rukket innom alle ennĂĽ đ
Â
Ha en flott dag der ute â og lytt til vĂĽr-lyden đ
Â
Â
Â
#vĂĽr-challenge #frodith #vĂĽr #challenge #engasjert #blogg #littavhvert





Herlig:)) ønsker deg en flott dag:))
stavangerinmyheart: :-D!! Flott da til deg ogsĂĽ ønskes đ
Det stĂĽr at videoen ikke er tilgjenglig her..men de ligger jo ute pĂĽ to forskjellige innlegg ogsĂĽ.. Kanskje det er blitt noe feil…hihih..Flott bidrag uansett..kan “høre lyden av vĂĽr” uansett jeg..
jeg fĂĽr tenke meg en lyd ) for begge filmane dine vises som en svart rute med teksten ,obs,denne videoen er vist ikke tilgjengelig (
fruensvilje: NĂĽ er det ordnet đ Lytt i vei !
dvergpinschere i mitt hjerte: NĂĽ er det ordnet đ Lytt i vei! Jeg slettet noe jeg IKKE skulle slette đ
herlig,ja der var det virkelig lyden av vĂĽr )
fruensvilje: đ kvitre kvitre đ
Fugle kvitter er virkelig et herlig tegn pĂĽ vĂĽren! Og SĂ koselig! đ
HĂĽper du fĂĽr en fin dag Mette! <3 Klem
Bravo đ
dedicat: đ hehehe takk!
EtVennligPuff: Ja, det er vĂĽr <3 klem tilbake
Ja, det var herlig kvitrende vĂĽrlyd <3
Jeg la merke til at det har kommet mange videosnutter fra deg i dag. NĂĽ har jeg bare vĂŚrt innom denne her, men da jeg selv skulle lage mitt vĂĽrlyd innlegg, fikk jeg ikke til ĂĽ legge inn videosnutten, siden den bare ville legge seg helt alene i et innlegg.
Derfor laget jeg en youtubevideo av mitt innlegg. Selv om jeg følte det var litt overflødig đ
Uansett....fuglekvitteret kom godt frem her pĂĽ min PC, en ordentlig glad-lyd fra deg đ
Ha en fin kveld <3
Eva: Ja de legger seg hver for seg i eget innlegg pluss at det legger seg i innlegget. Jeg slettet de som la seg for seg selv og da virket de ikke i innlegget mitt heller sĂĽ jeg mĂĽtta laste de inn pĂĽ nytt og la de ligge bĂĽde i innlegg og hver for seg………………visst noe nytt som har blitt pĂĽ bloggen ………….var enklere før…………….
Ja det er vĂĽrlyd! Herlig! .-)
Margrethe: đ