Søndag
og
og
Og man gĂĽr tur med hunden, er litt uvelâŚâŚâŚâŚ
Har i bakhodet at âspysykenâ gĂĽrâŚâŚ.
Og mĂĽ bare kapitulereâŚâŚ
Formen er dĂĽrlig men krysser fingre for at jeg slipper ĂĽ âkaste oppâ.
HĂĽper det bare er noe magegreier som gĂĽr over like fort som det kom ;-D
Ha en fin søndag der du er!
#søndag #morgentur #fotografering #hobbyfotograf #natur
20 kommentarer
HuffdaâŚ.. det er ikke noe man har lyst til ĂĽ fĂĽ nei. HĂĽper det ikke blir sĂĽ ille. Godt bedring <3
Uffda, god bedring!Men fine bilder fikk du til! Klemsiklem
Tenk 2.advent, og det gĂĽr fort mot jul nĂĽ ja.
Huff da! Kjedelig ü ha spysyken. Det er det verste jeg har. Selv har jeg begynnende forkjølelse med vond og sür hals. Drikker te, og har drukket grønn smoothie med masse ingefÌr i.
Kjempefine bilder du har tatt!
Ănsker deg en kjempefin søndag <3
Purr, purr, og bloggklem fra Toril og kattene
SĂĽ fine bilder
Drømte meg litt vekk her. Godt ü se at ikke alle i blokka er flytta over enda. Ser frem til at vi alle er pü samme sted igjen nü :-))
Kjempeflotte bilder!! God 2 søndag i advent
Flotte bilder til tross for dĂĽrlig form. HĂĽper det gĂĽr fort over. God bedringklem (pĂĽ avstand ;))fra meg <3
Ăsj â verdens kjedeligste sykdom⌠hĂĽper du har sluppet unna! Lekre bilder! Klem <3
Isj..hĂĽper du kommer deg rasktâŚogâŚflotte høstlige bilderâŚingen snø der neiâŚ.Ha en god søndag!
Cecilie kristiansen: Er fortsatt kvalm men har ikke kastet opp sĂĽ hĂĽper det blir med det
Tusen takk!
natheless:
Toril sin hverdag med musikken: Jeg har ikke kastet opp ennĂĽ, men er fortsatt kvalm â men hĂĽper det blir med dette og at i morgen er jeg bedre
Sitron og ingefĂŚr er supre hjelpemidler!
Jernbanefrua..: Ja gleder meg ogsĂĽ nĂĽ kjenner jeg
Victoria: Tusen takk!!
HeidiElise: har ikke kastet opp men er fortsatt like kvalmâŚâŚ
men satser pĂĽ at det gĂĽr over uten noe spyingâŚâŚâŚ.. tusen takk! <3
Margrethe: Har ikke kastet opp men er fortsatt like kvalmâŚâŚâŚâŚ. satser pĂĽ at i morga er en god dag uten kvalme
klem
Toini: Ingen snø og ingen oppkast ennĂĽâŚâŚâŚ. fortsatt like kvalm men satser pĂĽ at det nĂĽ gĂĽr over uten spying
Jeg har hatt vondt i halsen..men hĂĽper jeg slipper unna slike kvalmegreier..! Fine bilder fra turâŚsĂĽ hĂĽper jeg formen din bedrer seg raskt
Annebe
annebe.blogg.no: Tusen takk, annebe
Du er jo rene isbadereen blitt du
!!!!!! Pass pĂĽ ĂĽ ikke bli syk da, men isbading skal egentlig vĂŚre bra for helsen sĂĽ
!!!! Jeg har ikke kastet opp ennĂĽ men er fortsatt kvalmâŚâŚâŚâŚ.. hĂĽper det er over i morgen nĂĽr jeg vĂĽkner 
Ă hh, sĂĽ kjedleig- hĂĽper det bare er noe forbigĂĽende uten oppkast og det styret der :/ God bedring, i alle fall <3
Ja jeg kastet ikke opp, heldigvis
âŚâŚ. var bare kvalm og utilpass et helt døgnâŚ..